Grus Jaroslav (Pardubice 1891 - 1983 Praha)
Praha, signováno vpravo dole J. Grus, datováno vlevo dole 1954, olej/plátno, 96,5 x 110 cm, lehce poškozená malba (Šm)
28.05.2016 - 15:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |